Dopravci a ceny dopravy online obchodu | Hančin krámek.

DODATEK V.O.P AlysiaCZ - Ceník dopravného a dobírkovného pro ČR.

PPL PARCEL ČR "BALÍK DO RUKY". Expedice zásilky 2 až 3 pracovní dny na adresu v ČR.

Představení společnosti

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu.

Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. PPL je držitelem certifikátů kvality ISO 9001:2008 a 9001:2009. Potvrdila se tím kvalita poskytovaných služeb.

*PPL Parcel ČR | ceník:

váha od do | cena od

0 - 2 kg - 95 CZK

2 - 5 kg - 99 CZK

5 - 10 kg - 119 CZK

10 - 20 kg - 139 CZK

20 - 31,50 kg - 199 CZK

Tržní cena: 0 - 31,50 kg - 799 CZK

Dobírka: 40,00 Kč.

Doprava zdarma: od 1 499,00 Kč.

Do celkové váhy: 31,50 kg.

 

ZÁSILKOVNA .CZ "BALÍK NA VÝDEJNÍ MÍSTO". Expedice zásilky 2 až 3 pracovní dny v ČR.

Představení společnosti

Zásilkovna.cz byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR/SR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 992 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 14 000 eshopy.

*Zásilkovna ČR | ceník:

Cena: od 69,00 Kč.

Dobírka: 40,00 Kč.

Doprava zdarma: od 999 Kč.

Do celkové váhy: 10,00 kg.

 

* Ceny dopravy a dobírkovného jsou informativní. Konečná cena je závislá od váhy zásilky, denním přepočtem kurzu CZK/€ vyhlašovaným ČNB a na palivovém a mýtném příplatku. Uvedené ceny dopravy jsou do max. celkové váhy 31,50 kg. Ceny zásilek nad stanovenou váhu se řídí předem dohodnutou smluvní cenou! Cena dopravy pro objednávající na IČO - OSVČ, firmy a právnické osoby je stanovena tržní cenou dopravce, je vyčíslena dodatečně a nelze uplatnit slevy na dopravné! V ceníku nejsou uvedeny ceny dopravného v rámci slevových AKCÍ nebo dopravy ZDARMA. Díky cenám pohoných hmot a pohybu cen smluvních dopravců na trhu si vyhrazujeme právo změny uvedených cen dopravy a dobírkovného kdykoliv a bez předešlého upozornění.

 

V Děčíně dne 24.11.2019

Dagmar Adamčíková v.r.

2_baner_textu_koronavir_dobirky_cz_1200_150.jpg

OMEZENÍ PROVOZU DOPRAVCŮ - EPIDEMIE COVID - 19

PPL A ZÁSILKOVNA:

Svozy:
S výjimkou uzavřených oblastí svoz probíhá dle standardního plánu pro hromadné podání zásilek.

PPL A ZÁSILKOVNA žádá všechny partnery z řad e-shopů, aby maximálně podpořili platby online a k zásilkám předávali kompletní údaje (e-maily a současně telefonní čísla), aby mohli s příjemci efektivně komunikovat.

Z důvodu opatření, ke kterým přistoupil partner pro doručování zásilek na Slovensku, není možné zasílat do této destinace balíky na dobírku. PPL A ZÁSILKOVNA žádá všechny zákazníky, aby si pravidelně stahovali AKTUÁLNÍ SÍŤ Parcelshopů a výdejních míst, která jsou průběžně aktualizována.

Rozvozy:
Rozvozy nijak neomezuje. Žádáme však příjemce, aby měli při vstupu do PPL Parcelshopu a výdejních míst Zásilkovny nebo při kontaktu s řidičem zakrytý nos a ústa (rouškou, respirátorem, šátkem apod.).

Platby na území České republiky:

Zásilkovna: povoleny platby dobírkou na výdajovém místě platba pouze kartou!

PPL Parcel: povoleny platby dobírkou při převzetí zboží - v hotovosti i platební kartou!

V souvislosti s minimalizací rizik omezuje osobní odběry na všech páteřních depech PPL A ZÁSILKOVNY.

Hygienická opatření:
Řidiči a zaměstnanci dep jsou vybaveni ochrannými pomůckami (rouškami, případně respirátory, antibakteriálními gely a jednorázovými rukavicemi) a při manipulaci, doručování a svozu zásilek mají povinnost tyto pomůcky používat.

Děkujeme za pochopení | opatrujte se | to dáme.

V Děčíně dne 01.04.2020

Dagmar Adamčíková v.r.