Dopravci a ceny dopravy online obchodu Hančin krámek.

 

GEIS PARCEL ČR

Skupina Geis Česká republika, je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb ve vysoké kvalitě. Každá z firem skupiny se zaměřuje na specializovaný segment – balíkovou logistiku (Geis Parcel CZ s.r.o.), výdejní místa (Geis Point), systémové přepravy paletových a kusových zásilek, celovozové přepravy, logistiku (Geis CZ s.r.o.), letecké a námořní přepravy (Geis CZ Air + Sea s.r.o.). Využitím synergií ve skupině, ale i napojením na vlastní mezinárodní sítě, však dokáže za udržení nejvyšší kvality poskytnout veškeré služby „z jedné ruky“, od jednoduchých přepravních řešení až po speciální logistické projekty.Do skupiny Geis na česko-slovenském území patří dále firma Spedition Feico s.r.o.Geis SK s.r.o., Geis Parcel SK s.r.o. a Geis Point SK.

*Geis Parcel ČR:

Cena: od 139,00 Kč.

Dobírka: 40,00 Kč.

Doprava zdarma: od 2 500,00 Kč.

Do celkové váhy: 10,00 kg.

 

ZÁSILKOVNA .CZ

Zásilkovna.cz byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR/SR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 992 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 14 000 eshopy.

*Zásilkovna ČR:

Cena: od 69,00 Kč.

Dobírka: 35,00 Kč.

Doprava zdarma: od 2 500 Kč.

Do celkové váhy: 10,00 kg.

 

ČESKO KURÝR

rychlá a rozsáhlá silniční doprava napříč Českou republikou poskytuje široký sortiment přepravních služeb, která splní závazky vůči zákazníkům. Každý den přepravuje po Slovensku na adresu více jak 8 600 zásilek. Úzce spolupracuje se Zásilkovnou.cz. Služba Nejlevnější doprava - Economy umožní kontrolovat náklady za zásilku a zároveň si můžete být jisti, že dorazí k zákazníkovi na adresu v České republice nejpozději do pěti pracovních dní od převzetí v e-shopu.

Služba "Nejlevnější doručení na adresu" u této služby není definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná.

*Česko kurýr:

Cena: od 106,00 Kč.

Dobírka: 40,00 Kč.

Doprava zdarma: od 2 500 Kč.

Do celkové váhy: 10,00 kg.

 

* Ceny dopravy a dobírkovného jsou informativní. Konečná cena je závislá od váhy zásilky, denním přepočtem kurzu CZK/€ vyhlašovaným ČNB, na palivovém a mýtném příplatku. Uvedené ceny dopravy jsou do max. celkové váhy 10 kg.. Ceny zásilek nad stanovenou váhu 10 kg. se řídí předem dohodnutou smluvní cenou! Cena dopravy pro objednávající na IČO - OSVČ, firmy a právnické osoby je stanovena tržní cenou dopravce, je vyčíslena dodatečně a nelze uplatnit slevy na dopravné!